Justice.cz | Telefon: 601 378 649 | E-mail: info@aceoservis.cz
... servis se smyslem pro detail
Úvod  /  Naše zaměření  / Inženýring poptávka/dotazník
nebo
  • Jméno a příjmení nebo název společnosti:
  • IČ:
  • Trvalé bydliště nebo sídlo společnosti:
  • Kontaktní adresa:
  • Kontaktní telefon:
  • Kontaktní e-mail:
  • Region:
Napište nám o co se zajímáte :
Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů dle uveřejněných podmínek. * povinné položky

Inženýring

Chystáte se revitalizovat bytový dům nebo si postavit svůj vlastní? Chybí Vám projekt nebo jste už ve fázi, kdy nevíte, jakou firmu si na realizaci vybrat? Obraťte se na nás a nechte se provést procesními kroky (volba projektanta, výběr dodavatele stavby, vyřešení financování, vyřízení dotčených orgánů státní správy,…), kterými před samotnou realizací musíte projít.

Výběrové řízení jako nedílná součást veškerých procesních kroků.

Projekt. Ať už Vám kdokoliv bude tvrdit, že to jde i bez projektu, my říkáme, že nejde. Máme dva základní typy projektu. Projekt pro stavební povolení a realizační projekt. U společenství vlastníků vzhledem k finanční stránce doporučujeme jít cestou projektu pro stavební povolení, protože realizační projekt se bohužel pohybuje ve vyšších cifrách, než si zpravidla společenství může dovolit. Velice důležitou částí je výběr projektanta, který pak tento projekt zpracuje. Projekt má své náležitosti a je potřeba dohlédnout na to, aby všechny byly v pořádku. Nedílnou součástí je pak vyřízení dotčených orgánů státní správy.

 

Generální dodavatel. Volba generálního dodavatele stavby je leckdy pojata příliš jednoduše. Není to jen o tom, jakou cenu Vám firma, která se uchází u Vaši zakázku nabídne. Generální dodavatel musí splňovat kvalifikační, profesní, technické a ekonomické předpoklady, které se musí správně nastavit – dle rozsahu realizace. V rámci výběrového řízení Vám zpracujeme hodnotící tabulku, které vychází z nastavených kritérií ve výzvě, kterou obdrží každý uchazeč a na základě které zpracuje svou nabídku. Na základě této tabulky se Vám bude lépe rozhodovat, kterého uchazeče si vybrat na generální dodávku stavby.

 

Financování. Součást, bez které, pokud nemáte dostatečně vysoké vlastní zdroje, se realizace neobejde. V rámci výběru bankovního ústavu Vám vypracujeme tabulku (na základě oslovení 5-6 bank), kde uvidíte, jaké podmínky která banka nabízí (úrok, délka splácení, sankce, mimořádné vklady,..).

Máte dotaz? Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme zpět.

Pomůžeme, poradíme

Jsme profesionálové v oblasti zprostředkování obchodu a služeb, zejména pak v navržení výnosných investic, bezproblémového prodeje, koupě či správě nemovitosti nebo výběru vhodného zhotovitele projektu a stavby.

o nás

Zjistili jsme pro Vás…

Časté chyby při stanovení ceny nemovitosti
Při stanovování tržní ceny nemovitosti musíme opravdu zohlednit každou maličkost, ale vyhnout se subjektivnímu hodnocení.

další rady