Justice.cz | Telefon: 601 378 649 | E-mail: info@aceoservis.cz
... servis se smyslem pro detail
Úvod  /  Naše zaměření  /  Správce osobnosti  /  Poradenství pro ženy (... a odvážné muže) poptávka/dotazník
nebo
  • Jméno a příjmení nebo název společnosti:
  • IČ:
  • Trvalé bydliště nebo sídlo společnosti:
  • Kontaktní adresa:
  • Kontaktní telefon:
  • Kontaktní e-mail:
  • Region:
Napište nám o co se zajímáte :
Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů dle uveřejněných podmínek. * povinné položky

Poradenství pro ženy (... a odvážné muže)

Snad každá z nás si někdy řekla „Můžu v tomhle vůbec vyjít ven?“, nebo „Kéž bych si takový model mohla dovolit vzít na sebe.“ a spoustu jiných myšlenek týkajících se módy, odvahy vzít si to, či ono na sebe a jiné.
 
Na myšlenku pomoci a poradit ženám, které si nejsou jisté výběrem oblečení, nemají odvahu experimentovat nebo si myslí, že by to šlo lépe, mě přivedla má kamarádka Jolana. Jsem typ ženy, která si na sebe vezme, co se jí líbí a cítí se v tom dobře. A dámy, to je základ! Cítit se dobře. Samozřejmě je potřeba brát v potaz, kam zrovna jdeme (na firemní večírek si ty skvělé tepláky nevezmeme, i když se v nich cítíme opravdu báječně, že), v potaz vezmeme i soudnost (jako když Bridget Jones řešila délku své ukrutně krátké sukně) a vše se to pak snažíme skloubit v co nejlepší výsledek.
 
Smyslem mé práce je tedy pomoci a poradit ženám, které si myslí, že už to tak dobře neskloubí a výsledek není dle jejich očekávání. Jak vlastně pak vypadá takový čas společně strávený? Nejdříve si řekneme, v čem může být problém. Jestli máme dostatečné sebevědomí a jestli nám nedělá problém komunikace. S někým se u tohoto bodu zdržím déle, někdo to nemusí potřebovat vůbec. Pak nastává shrnutí šatníku. Říkejme tomu restyling Vaší šatní skříně. Zde musíme vzít ohled na Vaší peněženku. Cílem není ji totálně provětrat. Jsou klientky, se kterými strávím čas po nákupech a jsou klientky, u kterých si vystačíme doma ve skříni. Naučíme se kombinovat, nosit lichotivé střihy, sladit barvy a nebát se doplňků. Shrnuto podtrženo – mít styl! Těším se na společné setkání.

Máte dotaz? Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme zpět.

Pomůžeme, poradíme

Jsme profesionálové v oblasti zprostředkování obchodu a služeb, zejména pak v navržení výnosných investic, bezproblémového prodeje, koupě či správě nemovitosti nebo výběru vhodného zhotovitele projektu a stavby.

o nás

Zjistili jsme pro Vás…

Jak neprodávat nemovitost
První dojem rozhoduje, svěřte ho odborníkům! Pokud chcete rychle a dobře prodat svoji nemovitost, musíte mít na paměti, že dobré tři čtvrtiny dojmu dělá zrak. Jak toho využít?

další rady