Justice.cz | Telefon: 601 378 649 | E-mail: info@aceoservis.cz
... servis se smyslem pro detail
Úvod  /  O nás  / Kdo jsme poptávka/dotazník
nebo
  • Jméno a příjmení nebo název společnosti:
  • IČ:
  • Trvalé bydliště nebo sídlo společnosti:
  • Kontaktní adresa:
  • Kontaktní telefon:
  • Kontaktní e-mail:
  • Region:
Napište nám o co se zajímáte :
Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů dle uveřejněných podmínek. * povinné položky

Kdo jsme

ACEO servis s.r.o. - společnost, která vznikla na přelomu května a června 2014 na základě myšlenky několika lidí, kteří působili jak v odvětví investičních příležitostí, tak na stavebním trhu, tak v oblasti realit a v oboru projekční činnosti. Jsme profesionálové v oblasti zprostředkování obchodu a služeb. Proto mezi hlavní činnosti naší společnosti patří navržení výhodných investic, výběr správcovské firmy šité na míru (například pro SVJ), servis na klíč v případě realit – při jejich hledání či prodeji i rekonstrukci a v neposlední řadě zpracování výběrových řízení na projektanty a dodavatele stavby (revitalizace bytových domů, výstavba rodinných domů, rekonstrukce,…). Díky tomuto rozmanitému a pestrému zaměření a vzájemnému provázání všech činností dokážeme Vám - našim klientům, poskytnout kvalitní zprostředkovatelské a servisní služby. Ať už jste majitel rodinného domu či člen společenství vlastníků jednotek nebo zástupce bytového družstva, ACEO servis s.r.o. je tu pro Vás a jsme připraveni Vám s Vaším projektem, vizí nebo nápadem vždy pomoci.

Reality… Prodej nemovitosti není jednoduchá záležitost. Realitní trh má velké množství zákonitostí, které výrazně ovlivňují prodej či nákup nemovitosti. Jak si v takové situaci poradit? Ideální je svěřit se do rukou odborníkům, kteří to co si Vy představujete, přenesou v realitu. Proto jsme tu my. Zajistíme informace o nemovitosti, parcele aj. (v případě koupě i v případě prodeje či pronájmu), zajistíme veškerou administrativu, zajistíme případné financování. Cílem je, abychom Vám ušetřili čas i peníze.  Není to o pomoci, ale o tom, že vše, co můžeme, uděláme za Vás. Proto jsme si zvolili motto: „ACEO servis s.r.o. …servis se smyslem pro detail“, za kterým si skutečně stojíme.

Správce osobnosti... Sebevědomí. Úsilí.  Výzvy. Naděje. Zároveň i pochybnosti, obavy, únava či nedůvěra. Ať už hovoříme o kladech, nebo záporech, musíme vědět, že s každou věcí v našem životě se dá pracovat. Někdy stačí trénink, někdy je potřeba odhalit příčinu toho či onoho problému. Správce osobnosti Vám pomůže odhalit Vaše silné stránky a s těmi o něco slabšími umět pracovat a postupně z nich udělat když ne silné, tak alespoň stránky bezproblémové. Cílem tohoto správce je pomoci Vám, když si myslíte, že jde něco lépe, jen nevíte jak na to. Když Vás čeká zlomový okamžik a Vy se chcete ujistit, že jste na něj správně připraveni. Ve škole nás učili dělat správně správné věci. No, tak pojďme na to.


Investice… Woody Allen kdysi řekl: „Peníze jsou lepší než chudoba, přinejmenším z finančních důvodů“. I nás peníze baví. A investování ještě více. Nechat své volné finanční prostředky aby samy pracovaly a přinášely přiměřený zisk je velmi návykové a především výhodné. I v tomto případě je tu pro Vás ACEO servis s.r.o. Chceme Vám najít zajímavé možnosti k investování. Za naší nabídkou si vždy stojíme a doporučujeme pouze námi ověřené a vyzkoušené příležitosti. Obrátit se na nás můžete jak s nabídkou investičního projektu, tak s volnými prostředky určenými ke zhodnocení. Naším cílem je zvyšování hodnoty majetku více než jen o inflaci. Průměrné zhodnocení se pohybuje okolo 15% p.a. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Nebudeme Vám proto nabízet žádné podílové fondy ani jiné produkty finančního trhu. Rádi s Vámi probereme aktuální možnosti. Kontaktujte nás.

Výběrová řízení… Chystáte se revitalizovat bytový dům nebo si postavit svůj vlastní? Chybí Vám projekt nebo jste už ve fázi, kdy nevíte, jakou firmu si na realizaci vybrat? Obraťte se na nás a nechte se provést procesními kroky (volba projektanta, výběr dodavatele stavby, vyřešení financování, vyřízení dotčených orgánů státní správy,…), kterými před samotnou realizací musíte projít.

Máte dotaz? Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme zpět.

Pomůžeme, poradíme

Jsme profesionálové v oblasti zprostředkování obchodu a služeb, zejména pak v navržení výnosných investic, bezproblémového prodeje, koupě či správě nemovitosti nebo výběru vhodného zhotovitele projektu a stavby.

o nás

Zjistili jsme pro Vás…

Jak neprodávat nemovitost
První dojem rozhoduje, svěřte ho odborníkům! Pokud chcete rychle a dobře prodat svoji nemovitost, musíte mít na paměti, že dobré tři čtvrtiny dojmu dělá zrak. Jak toho využít?

další rady