Justice.cz | Telefon: 601 378 649 | E-mail: info@aceoservis.cz
... servis se smyslem pro detail
Úvod  /  Postřehy z praxe  / Zjistili jsme pro Vás… poptávka/dotazník
nebo
  • Jméno a příjmení nebo název společnosti:
  • IČ:
  • Trvalé bydliště nebo sídlo společnosti:
  • Kontaktní adresa:
  • Kontaktní telefon:
  • Kontaktní e-mail:
  • Region:
Napište nám o co se zajímáte :
Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů dle uveřejněných podmínek. * povinné položky

Zjistili jsme pro Vás…

Daň z nabytí nemovitosti bude nově hradit jen kupující, v jednání bylo dokonce její úplné zrušení.
Zákon v současnosti dává možnost oběma stranám transakce, aby se dohodly, která z nich daň zaplatí. Zpravidla ji platí prodávající a kupující je v pozici ručitele. Změna, která již byla schválena sněmovnou, však tuto situaci zcela otočí.

Malá lodžie? Známe řešení!
Zmenšení plochy lodžie nebo balkonu je velmi častým problémem při revitalizaci bytového domu. Častokrát se stává, že při projektování zateplení domu se volí kompromis mezi šířkou zateplovacího systému a zachováním co největšího prostoru na lodžii.

Videoprohlídka při prodeji nemovitosti? Určitě ANO!
Doby, kdy pro rychlý prodej nemovitosti stačil jen krátký text už jsou nenávratně pryč. Dnes je inzerce bez kvalitních fotografií odsouzena k neúspěchu. I přes to, že má prezentace prodávané nemovitosti kvalitní fotografie, nemusí mít vyhráno.

Jak nenaletět neseriózním realitním kancelářím?
Existuje celá řada nekalých praktik, kterými se někteří makléři snaží urvat svůj díl na trhu s nemovitostmi. Nabízím Vám proto odhalení několika triků, pro bezpečný prodej Vaší nemovitosti.

Jak neprodávat nemovitost
První dojem rozhoduje, svěřte ho odborníkům! Pokud chcete rychle a dobře prodat svoji nemovitost, musíte mít na paměti, že dobré tři čtvrtiny dojmu dělá zrak. Jak toho využít?

Časté chyby při stanovení ceny nemovitosti
Při stanovování tržní ceny nemovitosti musíme opravdu zohlednit každou maličkost, ale vyhnout se subjektivnímu hodnocení.

Máte dotaz? Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme zpět.

Pomůžeme, poradíme

Jsme profesionálové v oblasti zprostředkování obchodu a služeb, zejména pak v navržení výnosných investic, bezproblémového prodeje, koupě či správě nemovitosti nebo výběru vhodného zhotovitele projektu a stavby.

o nás

Zjistili jsme pro Vás…

Časté chyby při stanovení ceny nemovitosti
Při stanovování tržní ceny nemovitosti musíme opravdu zohlednit každou maličkost, ale vyhnout se subjektivnímu hodnocení.

další rady