Justice.cz | Telefon: 601 378 649 | E-mail: info@aceoservis.cz
... servis se smyslem pro detail
Úvod  /  Postřehy z praxe  / Zjistili jsme pro Vás… poptávka/dotazník
nebo
  • Jméno a příjmení nebo název společnosti:
  • IČ:
  • Trvalé bydliště nebo sídlo společnosti:
  • Kontaktní adresa:
  • Kontaktní telefon:
  • Kontaktní e-mail:
  • Region:
Napište nám o co se zajímáte :
Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů dle uveřejněných podmínek. * povinné položky

Videoprohlídka při prodeji nemovitosti? Určitě ANO!
Doby, kdy pro rychlý prodej nemovitosti stačil jen krátký text už jsou nenávratně pryč. Dnes je inzerce bez kvalitních fotografií odsouzena k neúspěchu. I přes to, že má prezentace prodávané nemovitosti kvalitní fotografie, nemusí mít vyhráno. V záplavě obrovského množství podobných inzerátů ten váš jednoduše nemusí zaujmout. Co s tím? Kvalitně natočená videoprohlídka přiláká velké množství lidí.

Více než 85% zájemců hledá nemovitost ke koupi na internetu. Jak je známo, tak se lidé na internetu rádi baví. Nejsilnějšími médii jsou v tomto případě Facebook a Youtube. Nejčastěji je sdíleno právě video. Video je nejsilnější forma na internetu v porovnání s textem a fotografií. Video totiž ovlivňuje 2 smyslové orgány najednou (zrak a sluch). Čím více smyslů dokážeme ovlivnit, tím lépe dokážeme zapůsobit na potencionální zákazníky.
  
Využíváme této vlastnosti videa a začleňujeme ho do svých způsobů propagace. Video je daleko realističtější a ve spojení s hudbou dokáže vyvolávat emoce, které významně ovlivňují nákupní rozhodování. Text nebo obrázky jen těžko vyvolají nějaké pocity.

Další výhodou videoprohlídek nemovitostí je, že šetří čas i náklady vynaložené na klasické prohlídky. Videoprohlídka vyfiltruje jen vážné zájemce, kterým dává reálnější možnost prohlídky nemovitosti před osobní návštěvou. Videoprohlídku ovšem nelze brát jako náhradu makléře. Je to jen jeho pomocník, který mu pomáhá vybrat pouze vážné zájemce, kterým potom může věnovat více času. Bonusem pro prodávajícího je výrazně snížený počet cizích lidí, kteří projdou jeho nemovitostí.

Nechte vaši nemovitost vystoupit z davu.

A protože naše motto je: „ACEO servis s.r.o. neuznává proklamace, ale nabízí činy místo slov.“
podívejte se na jednu z mnoha videoprohlídek námi nabízených nemovitostí níže nebo Zde najdete náš Youtube kanál. 

Máte dotaz? Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme zpět.

Pomůžeme, poradíme

Jsme profesionálové v oblasti zprostředkování obchodu a služeb, zejména pak v navržení výnosných investic, bezproblémového prodeje, koupě či správě nemovitosti nebo výběru vhodného zhotovitele projektu a stavby.

o nás

Zjistili jsme pro Vás…

Malá lodžie? Známe řešení!
Zmenšení plochy lodžie nebo balkonu je velmi častým problémem při revitalizaci bytového domu. Častokrát se stává, že při projektování zateplení domu se volí kompromis mezi šířkou zateplovacího systému...

další rady