Justice.cz | Telefon: 601 378 649 | E-mail: info@aceoservis.cz
... servis se smyslem pro detail
Úvod  /  Postřehy z praxe  / Zjistili jsme pro Vás… poptávka/dotazník
nebo
  • Jméno a příjmení nebo název společnosti:
  • IČ:
  • Trvalé bydliště nebo sídlo společnosti:
  • Kontaktní adresa:
  • Kontaktní telefon:
  • Kontaktní e-mail:
  • Region:
Napište nám o co se zajímáte :
Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů dle uveřejněných podmínek. * povinné položky

Malá lodžie? Známe řešení!
Zmenšení plochy lodžie nebo balkonu je velmi častým problémem při revitalizaci bytového domu. Častokrát se stává, že při projektování zateplení domu se volí kompromis mezi šířkou zateplovacího systému a zachováním co největšího prostoru na lodžii. Následkem tohoto rozhodování je buď nedostatečné zateplení domu, nebo neúměrné zmenšení lodžie. Věděli jste, že to jde udělat i jinak?

Původní lodžii je možné prodloužit. Prodloužení lodžií se používá především tam, kde je vnitřní lodžie součástí příčné statické soustavy domu a není možné ji odbourat a vyměnit. Prodloužení může být provedeno jak prefabrikovanými dílci, tak železnou konstrukcí. Podlahu lze následně sjednotit s přiznáním diletace mezi přístavbou a původní lodžií nebo může být zcelena pochůzí vrstvou. Lodžii lze osadit různým typem zábradlí ať už kovové, se skleněnými výplněmi nebo betonové.

Lodžie se ale také dají přistavět i k bytům, které je dříve neměly. Ať už se jedná o zvětšení nebo o úplně novou lodžii, výsledkem je vždy výrazné zhodnocení bytu.

Příprava na členskou schůzi, kde se mimo jiné prezentovala přístavba lodžií. Vůbec první členská schůze, na kterou jsme připravili model v reálné velikosti pro lepší představu.
 

Máte dotaz? Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme zpět.

Pomůžeme, poradíme

Jsme profesionálové v oblasti zprostředkování obchodu a služeb, zejména pak v navržení výnosných investic, bezproblémového prodeje, koupě či správě nemovitosti nebo výběru vhodného zhotovitele projektu a stavby.

o nás

Zjistili jsme pro Vás…

Videoprohlídka při prodeji nemovitosti? Určitě ANO!
Doby, kdy pro rychlý prodej nemovitosti stačil jen krátký text už jsou nenávratně pryč. Dnes je inzerce bez kvalitních fotografií odsouzena k neúspěchu. I přes to, že má prezentace prodávané...

další rady